“Damama na dar” na otvaranju Koncertne sezone FU 2014.

Koncertna sezona Fakulteta umetnosti u Nišu 2014. biće svečano otvorena 8. marta, već tradicionalnim, revijalnim koncertom “Damama na dar”. Koncert će početi u 19h u Koncertno – izložbenom prostoru FU . Ulaz je slobodan.

Na koncertu će nastupiti profesori i studenti Fakulteta kao poklon damama za osmomartovski praznik. Ovim koncertom Fakultet umetnosti najavljuje bogatu koncertnu sezonu 2014. koja će se sastojati od najmanje dva koncerta nedeljno. Utorkom će nastupati studenti, dok je sreda rezervisana za profesore i saradnike.

Program koncerta kao i mesečni reperotar možete pogledati na sajtu Koncerte sezone FU, kao i na društvenim mrežama facebook i twitter. Snimak koncerta sa prošlogodišnjeg svečanog otvaranja Koncertne sezone FU 2013 možete pogledati na oficijalnom YouTube kanalu Fakulteta.