Koncertna promocija CD izdanja “Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih muzičara”

Koncertna promocija diskografskog izdanja "Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih muzičara", nastalog u okviru projekta Multimedijalnog centra Fakulteta umetnosti u Nišu, biće održana u ponedeljak 13. novembra 2017. godine sa početkom u 20 časova u Koncertno-izložbenom prostoru FU, Knjaževačka 2a.

Program koncerta možete pogledati na sajtu Koncertne sezone FU

Dvanaesto diskografsko izdanje Fakulteta umetnosti u Nišu prezentacija je rezultata ostvarenih u okviru projekta „Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih muzičara„ podržanog od strane Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije 2017 godine. Aktivnosti projekta u vidu predavanja, jednodnevnih majskorskih kurseva i radionica usmerene su ka unapređenju sposobnosti studenata muzičke umetnosti, kako na javnim izvođenjima tako i u studijskim uslovima kroz upoznavanje celokupnog procesa audio produkcije. Izvođači su studenti Osnovnih i Master akademskih studija Departmana za muzičku umetnost Fakulteta umetnosti u Nišu, Katedre za klavir u klasama: van. prof. mr Jovanke Aranđelović,  red. prof. mr Dragoslava Aćimovića, red. prof. mr Aleksandra Serdara i doc. Stevana Spalevića.