Obaveštenje o anketiranju studenata Fakulteta

Anketiranje studenata Fakulteta umetnosti u Nišu o kvalitetu studijskih programa, nastave, uslova rada i pedagoškog rada nastavnika i saradnika Fakulteta biće organizovano u ponedeljak, 24. decembra 2012. godine, u prostorijama Fakulteta, po sledećem rasporedu:

• Studenti Odseka za muzičku umetnost - Od 11:00 do 17:00 sati, u prostorijama Fakulteta u Ulici kneginje Ljubice broj 10, u sali broj 6.
  • Studenti Odseka za primenjene umetnosti - Od 11:00 do 17:00 sati,  u prostorijama Fakulteta u Osnovnoj školi „Njegoš“ u Nišu, u Ulici Pantelejskoj broj 60.
  • Studenti Odseka za likovne umetnosti - Od 11:00 do 17:00 sati, u prostorijama Fakulteta u Umetničkoj školi u Nišu, u Ulici Prvomajskoj broj 6.

Studenti Fakulteta vrednovaće kvalitet studijskih programa, nastave, uslova rada i pedagoškog rada nastavnika i saradnika Fakulteta putem Upitnika za vrednovanje studijskih programa, nastave i uslova rada i Upitnika za vrednovanje pedagoškog rada nastavnika i saradnika.