Danijela Zdravić Mihailović i Jelena Vasilakis – Priručnik za analizu jednostavnih oblika: Barok i Klasicizam

• O knjizi
  • O izdanju
  • Recenzije
  • Promocija

Ovaj priručnik podjednako je namenjen učenicima u srednjoj muzičkoj školi kao i studentima muzike, koji muzičku analizu upoznaju kroz predmete Muzički oblici i Analiza muzičkog dela. Budući da se na oba predmeta polazi od elemenata muzičkih oblika, priručnik je nastao kao potreba da se studentima obezbedi rezimiranje već postojećeg gradiva i omogući uvid u karakteristike elemenata muzičkih oblika različitih epoha. Glavni cilj priručnika je da studentima i učenicima srednjih muzičkih škola omogući bolje savladavanje traženog gradiva u analitičkoj i izvođačkoj tehnici.

• Godina izdanja:
  • ISBN:
  • Dimenzije knjige:
  • Broj strana:
  • Recenzenti:
  • Urednik izdanja:

Ovo izdanje možete naći u Skriptarnici-knjižari Fakulteta umetnosti u Nišu, ul. Kneginje Ljubice 10, 18000 Niš.