Drugo mesto za Aleksandra Kneževića na “Svetskom kupu” u Austriji

Aleksandar Knežević , student treće godine na katedri za harmoniku u klasi mr Miljana Bjeletića, predstavljao je Srbiju i Fakultet umetnosti u Nišu, na 67. održanom Internacionalnom takmičenju akordeonista “Svetski kup“ u Salcburgu (Austrija), od 28.10 do 1.11.2014. godine. Aleksandar Knežević je ostvario izuzetan uspeh osvojivši drugo mesto u kategoriji "Masters" u konkurenciji 35 takmičara iz zemalja Belgije, Litvanije, Rusije, Ukrajine, Austrije, Bosne i Hercegovine, Belorusije, Crne Gore, Republike Koreje, Poljske, Italije, Kine, Moldavije...

Ovo je drugi veliki uspeh  Aleksandra Kneževića u poslednjih mesec  dana. Prošlog meseca nastupio je na Internacionalnoim takmičenju „Svetski trofej“ u Kaunasu (Litvanija), kada je i osvojio ovo priznato međunarodno takmičenje.