Održani “Susreti studenata gitare akademija i fakulteta muzike u regionu” u Novom sadu

Na prvim Susretima studenata gitare akademija i fakulteta muzike u regionu, u Novom Sadu 11. i 12. juna 2017. godine uspešno su se predstavili koncertom u Gradskoj kući studenti Miloš Vuković u klasi mr Vesne Petković i Nikola Đorđević u klasi mr Miloša Janjića. Osvojili su vrednu nagradu - zajednički koncert na Međunarodnom Vojvođanskom takmičenju gitarista 2018. godine u Novom Sadu. Na susretima su učestvovali studenti i profesori FMU iz Beograda, Akademije umetnosti iz Novog Sada, Akademije lijepih umjetnosti iz Banja Luke i Fakulteta umetnosti u Nišu. Profesori su učestvovali na savetovanju u vezi perspektive i razvoja novih mogućnosti za koncertno predstavljanje najboljih studenata u regionu. Profesor Janjić je kao recezent govorio na promociji knjige Stevana Jovića - Gitara kroz vekove.