Snežana Drambarean – Tune up your English

• O izdanju
  • Recenzije
  • Promocija

Udžbenik „TUNE UP YOUR ENGLISH“ namenjen je prvenstveno studentima muzike, ali zbog univerzalnosti muzike kao vanvremenskog i u svemu univerzalnog fenomena, i svima onima koji žele da svoje poznavanje engleskog jezika obogate i znanjima iz ove sfere. Udžbenik je usaglašen sa nastavnim planom studijskih programa muzike, koji se realizuju na Fakultetu umetnosti u Nišu, i suštinski se oslanja na teme iz muzičkog diskursa koje se obrađuju u prve dve godine studija, kada se i realizuje nastava engleskog jezika. Težište je na postupnom i efektivnom širenju profesionalnog rečnika, uz balansirani akcenat na sve četiri osnovne jezičke veštine: čitanje, slušanje, govor i pisanje. Rad na udžbeniku se bazirao na višegodišnjoj proveri u direktnom radu sa studentima u nastojanju da se dođe do modela koji, pored prihvatljivog nivoa jezičke složenosti, ima i takvo tematsko usmerenje koje odslikava ključne profesionalne interese i potrebe, ali i interesovanja samih studenata. Zahvaljujem se svim kolegama keo jsu mi svojim dragocenimsa vetima otklanjali brojne dileme na pudtuo konačnog cilja i bez čije podrške i snažnog podsticaja bi rad na ovom poduhvatu bio neuporedivo teži.

• Godina izdanja:
  • ISBN:
  • Dimenzije knjige:
  • Broj strana:
  • Recenzenti:
  • Urednik izdanja:

Ovo izdanje možete naći u Skriptarnici-knjižari Fakulteta umetnosti u Nišu, ul. Kneginje Ljubice 10, 18000 Niš.