Autorsko veče Bratislava Zlatkovića na NIMUSu

U četvrtak, 05. novembra 2015. sa početkom u 20 sati u sali Niškog simfonijskog orkestra, u okviru Festivala NIMUS, održaće se autorsko veče prof. Bratislava Zlatkovića, vanrednog profesora na Fakultetu umetnosti.

Na koncertu će učestvovati profesori i studenti Fakulteta umetnosti: prof. mr Aleksandra Ristić, mecosopran,  doc. spec. Miloš Mijatović, klarinet, doc. mr Milan Stajić, horna, Andrija Mamutović, Bojan Mladenović, prof. mr Milena Injac, dirigent, Miroslav Ćorda, Đorđe Jovanović, Vladimir Dinić, klarineti, Milan Mišić, Miloš Stoimenov, Aleksandar Knežević, Stefan Popović, Dušan Dragutinović i Božidar Rajić, harmonike, Nikola Đorđević, Dušan Đorđević i Nemanja Erić, trio gitara, Sava Pavlić, kontrabas,  Marko Milisavlјević, bariton, Kamerni orkestar FU Concertante. Kao gosti nastupiće: Sofija Stajić, horna, Milan Azirović, horna, Vladimir Vezenković, oboa, Dragan Milovanović, trombon, Bojana Đolović, solo violina i koncetmajstor.