Humanitarni koncerti Fakulteta umetnosti u Nišu

Koncertna sezona FU 2014. nastavlja se prema utvrđenom planu i proglašena je humanitarnom aktivnošću kroz prikupljanje dobrovoljnih novčanih priloga koji će biti uplaćeni na namenski račun Vlade Republike Srbije.

U utorak 20. maja 2014. publici će se predstaviti duo "Crescendo" koji čine vanredni profesori na Fakultetu umetnosti, mr Vesna Petković, gitara i Bratislav Zlatković, flauta. Na programu su dela Bartoka, Đulijanija, Mourijatija i Pjacole.

Detaljan program kao i biografije možete pogledati na sajtu Koncertne sezone FU.

Humanitarni koncert će se održati u Koncertno - izložbenom prostoru FU, Knjaževačka 2a. Ulaz za sve koncerte do kraja juna je slobodan i nisu potrebne promotivne ulaznice.