Istraživanje Univerziteta Masaryk Brno, Češka

Želeli bi smo da Vas zamolimo da popunite upitnik koji se u osnovi bazira na preslušavanju kratkih muzičkih uzoraka i lako je dostupan na webste-u www.musicresearch.cz.

Ovo istraživanje ima za cilj vrednovanje odnosa studenata prema klasičnoj i pop muzici, upoređivanje njihovih sklonosti, tolerancije i prepoznavanje određenog muzičkog žanra, kao i uspostavljanje razlika među studentima ispitanih država.

Мuzički odsek Fakulteta za obrazovanja Univerziteta Masaryk (Brno, Republika Češka) sprovodi istraživanje u 2014. godini koje se bavi sklonostima studenata Univerziteta iz određenih zemalja, kao i država članica ISME organizacije (Međunarodno udruženje za Muzičko obrazovanje) osnovane 1953. godine u Briselu.

Zahvaljujemo se na učešću i podršci u istraživanju. Rezultati istraživanja biće dostupni na prethodno pomenutoj web stranici.