Izložba mozaika i zgrafita studenata slikarstva Fakulteta umetnosti u NIšu u NKC-u

Otvaranje izložbe mozaika i zgrafita, studenata slikarstva Fakulteta umetnosti u NIšu, održaće se u ponedeljak, 23. maja 2016. godine u 14 sati u Galeriji Niškog kulturnog centra. Izloženi mozaici i zgrafita su nastali u poslednje dve godine u okviru predmeta Zidno slikarstvo na završnoj godini osnovnih i master studija na Fakultetu umetnosti Univerziteta u Nišu, pod mentorstvom prof. Slavice Erdeljanović Curk.
Izlagaće: Ana Živadinović, Danica Milošević, Emilija Novaković, Jelena Milosavljević, Jovan Spasić, Kristina Milošević, Lazar Šošević, Ljiljana Đuričić, Marija Curk, Mariana Veličkovski, Martina Mitić, Milica Trajković i Plamen Kondov.