Izložba mozaika i zgrafita studenata Departmana za likovne umetnosti u Galeriji NKC

Otvaranje izložbe mozaika i zgrafita studenata Departmana za likovne umetnosti biće održana u ponedeljak 15. maja 2017. godine sa početkom u 14 sati u Galeriji Niškog kulturnog centra. Izlažu Vesna Dimitrijević, Nevena Ljubenović, Milica Vučinić, Jana Mitrovska, Andijana Antanasijević, Kristijan Filipović, Marija Curk, Miloš Drašković, Mihailo Todorović, Jovana Kulezić, Milena Kulić, Jelena Milosavljević, Mariana Veličkovski, Jovan Spasić, Danica Milošević, Aleksandra Simović, Ivana Jovanović, Martina Mitić, Kristina Milošević, Ljiljana Đurašković, Lazar Krpović pod mentorstvom mr Slavice Errdeljanović Curk, redovnog profesora na Fakultetu umetnosti u Nišu.