Izložba “NAGRADE” u Galeriji Univerzitetske biblioteke “Nikola Tesla”

Izložba "NAGRADE" nagrađenih radova studenata Departmana za primenjene umetnosti Fakulteta umetnosti Univerziteta u Nišu biće otvorena u utorak 14. juna 2016. godine sa početkom u 18 sati u Galeriji Univerzitetske biblioteke "Nikola Tesla" Univerziteta u Nišu povodom nedelje proslave Dana Univerziteta. Na izložbi će se predstaviti Saša Aleksić, Ninoslava Girić, Filip Dukić, Jefimija Kocić, Emilija Milošević, Tijana Miljković. Jelisaveta Mitić, Jelena Mladenović, Stefan Dimitrijević, Jovana Nikolić, Miloš Nikolić, Marija Petrović, Miljana Radenković, Dejan Ristić, Luka Simić, Kristina Stamenković, Vladica Stanković, Nebojša Stojković i Dušan Tatalović. Izložba će trajati do 30. juna 2016. godine.

Mentori
Prostorna grafika: Slobodan Jelesijević, redovni profesor i Sanja Dević, stručni saradnik
Grafičke komunikacije: Anita Milić, docent i Miljana Radenković, asistent
Plakat: mr Slavica Dragosavac, vanredni profesor i Jovana Nikolić, asistent