Izložba studenata Fakulteta umetnosti u u Galeriji Društva arhitekata Niša

Svečano otvaranje izložbe, mozaika i zgrafita, studenata Fakulteta umetnosti održaće se u ponedeljak 01. juna 2015. u 19 časova u Galeriji Društva arhitekata Niša. Izložba će trajati do 13. juna 2015. godine.Radovi su nastali u okviru predmeta Zidno slikarstvo na završnoj godini osnovnih i master akademskih studija pod mentorstvom prof. mr Slavice Erdeljanović Curk. Osim mozaika, biće izloženi i zgrafiti koji predstavljaju kombinaciju grafike i reljefa primenjenu na zidne dekoracije, odnosno tehniku grebanja.

Svoje radove izlažu: Aleksandar Milanović, Ana Živadinović, Bogdan Stefanović, Božica Milojević, Danica Maksimović, Daniel Jakimovski, Danijela Dimitrijević, Goran Mitić, Jasmina Obradović, Jelena Miljković, Kristina Milošević, Lazar Šošević, Marko Tošić, Milan Vukašinović, Milena Lazarević, Milica Kostić, Mirela Mišić, Nenad Stamenković, Ognjen Milovanović, Sava Mišić, Savina Tomanović Kostov.