Izložba studenata sa Departmana za primenjene umetnosti na Univerzitetu u Nišu

Izložba "Grafičke integracije" studenata sa Departmana za primenjene umetnosti, u organizaciji Studentskog kulturnog centra Niš, u okviru proslave 52 godine Univerziteta u Nišu otvorena je u holu Univerziteta u ponedeljak 05. juna 2017. godine. Radovi su realizovani na nastavi iz uže stručnih predmeta studijskog programa za Grafički dizajn (Grafičke komunikacije, Plakat i Prostorna grafika) koji dokazuju neiscrpne rezerve svežih ideja studenata Fakulteta umetnosti. Po rečima Anite Milić: "Grafičke integracije jesu, dakle, implicitni deo našeg kulturnog i drštvenog modela". MENTORI: Grafičke komunikacije: Anita Milić, docent i Miljana Radenković, asistent; Plakat: mr Slavica Dragosavac, vanredni profesor i Jovana Nikolić, asistent; Prostorna grafika: mr Sanja Dević, docent i Jefimija Kocić, asistent.