Koncert hora i vokalnih grupa FU

Koncertna sezona Fakulteta umetnostu u Nišu 2013. nastavlja se kvalitetnim programom i velikim brojem koncerata u decembru. Ove nedelje održaće se četiri koncerta.

U ponedeljak, 16. decembra, održaće se Koncert hora i vokalnih grupa. Pored mešovitog hora FU "Maestrini" učestvuju i vokalne grupe - "Rossini", "Vilannella", "Two and half man" kao i etno vokalna grupa FU.

Diriguju mr Ivana Mirović, docent Fakulteta umetnosti u Nišu i Milena Milovanović, saradnik u nastavi. Solisti su Brana Bajović, Stefan Simonović i Marko Milisavljević, klavirska saradnja: Ingrid Janković i Natalija Rasić, flauta Mirko Matović.

Koncert će se održati u Koncertno - izložbenom prostoru FU (Knjaževačka 2a) sa početkom od 20 časova.

Program koncerta možete pogledati na redizajniranom sajtu Koncertne sezone FU.

Ulaz na koncert je besplatan.