Koncert kamernog ansambla Naissa u okviru Koncertne sezone FU

Koncertna sezona Fakulteta umetnosti u Nišu se nastavlja kvalitetnim programom u oktobru.

U utorak, 15. oktobra, predstaviće se kamerni ansambl "Naissa", u klasi prof. mr Dragane Đorđević, koji čine sudenti Fakulteta umetnosti Brana Bajović - sopran, Marko Milisavljević - bariton, Natalija Rašić - klavir, Vukašin Jelenković - klavir.

Nosioci su I nagrade žirija kao i specijalne nagrade Nemačke ambasade sa Međunarodnog takmičenja za kamernu muziku u Kavadarcima, R. Makedonija. Avgusta 2013. godine svojim izvanrednim nastupom na Međunarodnom  Art Festivalu „Ezerski biseri“ u Strugi, R. Makedonija, potpuno osvajaju srca publike i žirija i u disciplini Klasična muzika – vokalno instrumentalni sastavi postaju Laureati I stepena i dobijaju nesvakidašnju priliku da se u svega nekoliko dana pojave tri puta na koncertnoj sceni ovog prestižnog festivala.

Koncert će se održati u Koncertno - izložbenom prostoru FU (Knjaževačka 2a) sa početkom od 20 časova.

Detaljniju biografiju i program koncerta možete pogledati na redizajniranom sajtu Koncertne sezone.

Ulaz na koncert je slobodan uz besplatan primerak ulaznice.