Konkurs za upis na Master akademske studije 2012/13

Tekst Konkursa za upis studenata na Studijske programe Master akademskih studija Fakulteta umetnosti u Nišu možete videti na sledećoj adresi:
Konkurs za upis na Master akademske studije 2012/2013 (LINK)

Program ispita za proveru sklonosti i sposobnosti, odnosno prijemnog ispita za upis na Master akademske studije u akademskoj 2012-2013:
Program ispita za proveru sklonosti i sposobnosti (LINK)

Rok za prijavljivanje kandidata za upis na studijske programe master akademskih studija je 28. septembar 2012 godine.
Kandidati koji konkurišu za upis na master akademske studije, prilikom prijavljivanja podnose:

- popunjen prijavni list;
- overenu fotokopiju diplome ili uverenje o završenom prethodnom školovanju;
- orginal Izvoda iz matične knjige rođenih;
- prepis ocena sa ESPB bodovima (ako ih ima);
- dokaz o uplati naknade troškova polaganja ispita 7.000,00 dinara na žiro račun
840-2012666-89 sa pozivom na broj 742 121-021

Studijski program - Slikarstvo
Kandidati koji konkurišu za upis na Studijski program - Slikarstvo prilikom prijavljivanja na konkurs, pored dokumentacije podnose još i pet orginalnih
dela iz oblasti i mapu sa deset crteža.

Studijski program - Grafički dizajn
Kandidati koji konkurišu za upis na Studijski program - Grafički dizajn prilikom prijavljivanja na konkurs, pored dokumentacije podnose još i pet orginalnih
dela iz oblasti.

Studijski program - Opšta muzička pedagogija
Kandidati koji konkurišu za upis na Studijski program - Opšta muzička pedagogija prilikom prijavljivanja na konkurs, pored dokumentacije podnose još i jedan pristupni rad iz oblasti muzičke pedagogije.

Studijski program - Izvođačke umetnosti
Kandidati koji konkurišu za upis na Studijski program - Izvođačke umetnosti /svi moduli/ prilikom prijavljivanja na konkurs, pored dokumentacije podnose još i otkucan tekst biografije, otkucan tekst ispitnog programa i spisak značajnijih javnih nastupa i nagrada.
Kandidati koji konkurišu za upis na Modul - Duvački instrumenti i Modul - Solo pevanje prilikom prijavljivanja na konkurs, pored dokumentacije podnose lekarsko uverenje o zdravstvenom stanju izdato od strane nadležne zdravstvene ustanove, ne starije od 6 (šest) meseci.
Kandidati koji nemaju svog korepetitora dužni su da prilože notni materijal za klavirsku saradnju prilikom prijavljivanja.