Luka Simić pobednik konkursa za plakat 11. Naissus Guitar Festivala

Na nagradnom konkursu za izbor plakata na temu "Klasična gitara", raspisanom za studente Departmana primenjenih umetnosti Fakulteta umetnosti, prva nagrada dodeljena je Luki Simiću. Nagrada će biti dodeljena na otvaranju izložbe konkursnih plakata 21. maja 2015. godine sa početkom u 20 sati u Koncertno-izložbenom prostoru FU.

U uži izbor su ušli i radovi Ninoslave Girić, Marije Petrović, Emilije Milošević, Filipa Dukića, Miloša Nikolića, Stefana Dimitrijevića, Jelene Mladenović, Bratislava Radenkovića i Nikole Ćirića.

Svečanim otvaranjem izložbe konkursnih plakata i koncertom studenata gitare Fakulteta umetnosti u Nišu, koji su osvojili I nagrade na prošlogodišnjem Festivalu, počinje 11. Naissus Guitar Festival.