Nagrade našim studentima na XVIII Internacionalnoj manifestaciji “Dani harmonike” u Smederevu

Na XVIII Internacionalnoj manifestaciji "Dani harmonike" u Smederevu studenti harmonike na Fakultetu umetnosti osvojili su sledeće nagrade:

Stefan Nikolić, student III godine u klasi mr Miljana Bjeletića, van. prof., osvojio je dve nagrade :
Kategorija F - I nagrada, drugo mesto;
Kategorija Senior - I nagrada, prvo mesto;

Stefan je izabran i kao prvoplasirani predstavnik Srbije na ovogodišnjem „“Svetskom trofeju“, koji ce biti održan u Samari (Rusija), od 25.9 do 30. 9. 2013. godine.

Aleksandar Knežević, student I godine u klasi mr Dejana Živkovića, van. prof., osvojio je I nagradu u  kategoriji Senior;

Stefan Beloica, student II godine u klasi mr Dejana Živkovića, van. prof., osvojio je III nagradu u kategoriji F;