Nagrade Grada Niša najboljim studentima Fakulteta umetnosti u Nišu

Gradsko veće Grada Niša je na sednici održanoj 23.01.2015. godine, donelo Rešenje o dodeli nagrada najboljim studentima za postignuti uspeh u toku studija i diplomiranim studentima sa prosečnom ocenom 10 fakulteta Univerziteta u Nišu u 2014. godini.
Adriana Ostrugnaj, student Departmana za muzičku umetnosti sa Katedre za duvačke instrumente - flauta,
dobitnik je nagrade za postignut uspeh u toku studija, koje se sastoji od diplome i novčanog dela nagrade u iznosu od 50.000 dinara.

Milkica Radovanović, diplomirani student master akademskih studija Departmana za muzičku umetnost, modul Klavir, dobitnik je nagrade kao najbolji diplomirani student sa prosečnom ocenom 10 u 2014. godini Fakulteta umetnosti koja se sastoji od plakete-tombaka sa likom Cara Konstantina i novčanog dela nagrade u iznosu od 50.000 dinara.