Nagrade studentima Departmana za primenjene umetnosti na konkursu „Zumiraj rizik“

Studenti na Departmanu za primenjenu umetnost Fakulteta umetnosti u Nišu, osvojili su prve tri nagrade na konkursu za najbolji studentski plakat „Zumiraj rizik“ na temu prevencije HIV-a i bolesti zavisnosti, u Novom Sadu. Milica Pavlović, student Master studija, osvojila je I nagradu, Tijana Miljković, student Master studija, osvojila je II nagradu i Dejan Ristić, student III godine, osvojio je III nagradu. Projekat je podržan od strane grada Novog Sada i Gradske uprave za zdravstvo.

Autori, čiji će se plakati naći na izložbi u Novom Sadu, 2016. godine, su student:  IV godina, Emilija Milošević i Saša Aleksić; V godina, Miloš Nikolić, I godina Anastasija Kocić, kao i plakati svršenih studenata Master studija, Jefimije Kocić i Miljana Ristića.

Mentor mr Slavica Dragosavac, vanredni profesor ; saradnik u nastavi Jovana Nikolić