Nagrade studentima na Odseku za likovne umetnosti

Komisija za dodelu nagrada na Odseku za likovne umetnosti Fakulteta umetnosti u Nišu dodeljuje nagrade studentima u tri kategorije:

- Nagrada za najbolje umetničko ostvarenje u celini

- Nagrada za najbolju sliku

- Nagrada za najbolji crtež

Dobitnici nagrada su:

- Nagrada za najbolje umetničko ostvarenje u celini - Milan Vukašinović, student Master akademskih studija

Milan Vukašinović je rođen u Nišu, 1989. godine. Završio srednju umetničku školu 2008.godine u Nišu, nakon čega upisuje osnovne akademske studije na Fakultetu likovnih umetnosti u Nišu, na odseku za slikarstvo i završio 2012.godine, takođe  upisuje i master akademske studije i završava 2013.godine u  klasi profesora Bratislava Bašića. Učesnik je na preko 15 grupnih izložbi.

- Nagrada za najbolju sliku - Katarina Novaković, IV godina Osnovnih akademskih studija - Slikarstvo

- Nagrada za najbolji crtež - Ivan Mitić, III godina Osnovnih akademskih studija - Slikarstvo