Nagradni konkurs za idejno rešenje plakata na temu „SVE ZA ZDRAVLjE, ZDRAVLjE ZA SVE“

U okviru aktivnosti usmerenih na očuvanje i unapređenje zdravlja Centar za promociju zdravlja Instituta za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” raspisuje nagradni konkurs za idejno rešenje plakata na temu „SVE ZA ZDRAVLjE, ZDRAVLjE ZA SVE“.

Konkurs je namenjen studentima umetničkih fakulteta u Republici Srbiji, a učestvovanje je besplatno. Rok za prijem radova je 14. novembar 2016. god. Radovi će biti selektovani i ocenjeni od strane stručnog žirija. Najboljih 12 radova biće nagrađeno novčanim nagradama i zajedno sa radovima iz najužeg izbora biće korišćeni za izložbe, izradu promotivnih i zdravstveno vaspitnih materijala.