PIJANISTIČKO TAKMIČENJE u okviru II internacionalnog Beogradskog Šopen Festa

Muzička škola Stanković, Beograd i umetničko udruženje KREARTIVA organizuju PIJANISTIČKO TAKMIČENJE u okviru II internacionalnog Beogradskog Šopen Festa 27. i 28. februara 2014.

Jedinstveno Pijanističko takmičenje koje nastavlja tradiciju renomirane manifestacije Šopenijada, u okviru Beogradskog Šopen Festa 2014 (27.02. – 02.03.), predstavlja i promoviše mlade pijanističke talente iz Srbije, regiona i Evrope, koji u slavu Frederika Šopena, izvode dela velikog kompozitora.

Beogradski Šopen Fest kao internacionalna profesionalno - stručna manifestacija, okuplja prevashodno omladinu - mlade pijaniste, učenike i studente muzike; predstavnike struke - profesore, stručnu muzičku javnost, eminentne goste iz Srbije i inostranstva, i sve ljubitelje muzičke umetnosti.

DETALJNIJE