Prof. dr Jelena Cvetković Crvenica član žirija na festivalu HORFEST u Valjevu

Prof. dr Jelena Cvetković Crvenica  učestvovaće  u radu žirija na ovogodišnjem festivalu horova „HorFest” koji će se održati u Valjevu periodu od 20. do 23. aprila.  Festival  okuplja dečije, omladinske, mešovite, kamerne i jednorodne horske sastave i vokalne grupe. Žiri će činiti dr Dragana Jovanović, docent za horsko pevanje na Katedri za dirigovanje Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu i dirigent Akademskog hora „Collegium musicum”, dr Jelena Cvetković Crvenica, vanredni profesor na Fakultetu umetnosti u Nišu i dirigent gradskog hora „Zvezdice” iz Leskovca i Božana Divac, nastavnik teoretskih predmeta u MŠ „Živorad Grbić” u Valjevu i dirigent pop hora „VAcappella”.

Na koncertu povodom svečanog otvaranja festivala celovečernjim koncertom predstaviće se prošlogodišnji Apsolutni pobednik festival, Gradski dečji hor “Zvezdice” iz Leskovca, sa dirigentom dr Jelenom Cvetković Crvenicom.