Promocija štampanih publikacija na Fakultetu umetnosti u Nišu

Promocija izdanja Fakulteta umetnosti u Nišu održaće se u ponedeljak, 22. maja 2017. sa početkom u 12 sati u Sali br 6 na Fakultetu umetnosti u Nišu, Kneginje Ljubice 10.

Na promociji štampane muzikalije prof. mr Miljana Bjeletića "Umetnost transkripcije" govoriće autor prof. mr Miljan Bjeletić i Danijela Zdravić Mihaiović, upravnik Izdavačkog centra Fakulteta umetnosti. U muzičkom delu programa nastupiće Veljko Milojković, III razred Srednje muzičke škole "Stevan Mokranjac" u Kraljevu, Dušan Čeganjac, student I godine na Fakultet umetnosti u Nišu i Predrag Radisavljević, student Master akademskih studija na Fakultetu umetnosti u Nišu.
O udžbeniku prof. Dragiše Balaneskovića "Poznavanje literature i izvođaštva - violina" govoriće prof. mr Igor Aleksić, vanredni profesor na Fakultetu umetnosti i autor prof. mr Dragiša Balanesković.