Studenti harmonike Predrag Radisavljević i Dino Suljković pobednici na Internacionalnim takmičenjima

Studenti harmonike u klasi mr Miljana Bjeletića, ostvarili su pobede na Internacionalnim takmičenjima u Sloveniji i Smederevu.

Predrag Radisavljević, student III godine, pobedio je na 11. Internacionalnom takmičenju u Beltincima, Slovenija u kategoriji seniora.

Dino Suljković, student IV godine, pobedio je na 20. jubilarnom međunarodnom festivalu "Dani harmonike" u Smederevu u studentskoj kategoriji, sa  najvećim brojem osvojenih bodova u svim kategorijama. Dino je izabran za prvog predstavnika Srbije za ovogodišnji Svetski trofej akordeonista, koji će biti održan u Švajcarskoj krajem oktobra meseca.

Čestitamo!