Tradicionlani revijalni koncert “Damama na dar” 2016.

Fakultet umetnosti u Nišu sa ponosom predstavlja tradicionalni revijalni koncert "Damama na dar" povodom svečanog otvaranja Koncertne sezone FU 2016. Za razliku od prethodnih, na ovogodišnjem koncertu, predstaviće se dame sa Fakulteta umetnosti. Koncert profesorki i studentkinja će se održati u utorak 08. marta 2016. godine sa početkom u 18 sati u Galeriji Sinagoga, Davidova br. 2. Ulaz na koncert je besplatan a detaljan program možete pogledati na sajtu Koncertne sezone FU.

Ovim koncertom, Fakultet umetnosti najavljuje bogatu Koncertnu sezonu FU 2016. u okviru koje će se realizovati i koncerti Konkursa Koncertno-izložbenog prostora FU. U uskoro renoviranom prostoru sa modernijom opremom, želimo da svojim posetiocima pružimo nesvakidašnje uživanje u talentu studenata, profesora i gostiju niškog Fakulteta umetnosti.

Autor plakata: Ninoslava Girić, Stručni saradnik za izdavaštvo