Uspešna odbrana doktorske disertacije Igora M. Nikolića

Igor M. Nikolić, asistent na Fakultetu umetnosti u Nišu, uspešno je odbranio doktorsku disertaciju sa temom "Procena muzičkih sposobnosti u procesu identifikacije muzički talentovanih učenika mlađeg školskog uzrasta". Javna odbrana doktorske disertacije održana je u ponedeljak, 19. septembra 2016. godine na Pedagoškom fakultetu u Vranju Univerziteta u Nišu, pred komisijom u sastavu: Akademik prof. dr Marjan Blažič, redovni profesor Pedagoškog fakulteta u Ljubljani - mentor, Prof. dr Slobodan Kodela, vanredni profesor Fakulteta umetnosti u Nišu - mentor, Prof. dr Dragana Stanojević, vanredni profesor Pedagoškog fakulteta u Vranju - predsednik komisije, Prof. dr Srboljub Đorđević, redovni profesor Pedagoškog fakulteta u Vranju - član, Prof. dr Buba Stojanović, vanredni profesor Pedagoškog fakulteta u Vranju - član. Čestitamo!