Uspešna odbrana doktorske disertacije mr Nataše Nagorni Petrov

mr Nataša Nagorni Petrov, nastavnik stručnog predmeta na Fakultetu umetnosti u Nišu, uspešno je odbranila doktorsku disertaciju na temu "Inovativni pristupi u nastavi harmonije kao deo reforme u srednjem i visokom muzičkom vaspitanju i obrazovanju" koja sadrži preporuke implementacije inovativnih pristupa u nastavni proces predmeta Harmonija u srednjoj muzičkoj školi i predmeta Harmonija sa harmonskom analizom na fakultetu muzičke umetnosti. Javna odbrana doktorske disertacije održana je 16. jula 2016. godine na Filozofskom fakultetu u Nišu pred komisijom u sastavu dr Zorica Stanisavljević Petrović, vanr. prof. Filozofskog fakulteta u Nišu - mentor, dr Rozalina Popova Koskarova, red. prof. Pedagoškog fakulteta Sv Kliment Ohridski u Skpolju - član, dr Sonja Cvetković, van. prof. Fakulteta umetnosti u Nišu - predsednik komisije, dr Jelena Maksimović, van. prof. Filozofskog fakulteta u Nišu - član, mr Danijela Stojanović, van. prof. - član. Čestitamo!