Dani klarineta “Clarinetissimo” na Fakultetu umetnosti u Nišu

Fakultet umetnosti u Nišu u periodu od 22. do 25. aprila 2017. godine organizuje Dane klarineta "Clarinetissimo".

22. i 24. aprila 2017. godine održaće se intenzivni Majstorski kurs za klarinet, koji će održati Yuan Gao, profesor Longy School of Music u Bostonu USA i Miloš Mijatović, vanredni profesor Fakulteta umetnosti u Nišu. "Royal Global prezentacija", interaktivna prezentacija i promocija najnovijih modela klarineta i prateće opreme biće održana u utorak 25. aprila 2017. godine sa početkom u 10 časova u Koncertno izložbenom prostoru FU, Knjaževačka 2a. Koncert na kome će nastupiti Yuan Gao - klarinet, Miloš Mijatović - klarinet, Srđan Đorđević - klavir kao i polaznici majstorskog kursa biće održan takođe u utorak 25. aprila 2017. sa početkom u 17 sati u Koncertno izložbenom prostoru FU, Knjaževačka 2a.

Dani klarineta CLARINETISSIMO - Program

22 - 24. april 2017.
MAJSTORSKI KURS
Yuan Gao i Miloš Mijatović