Koncert studenata flaute u okviru Koncertne sezone FU 2013.

U sredu, 20. novembra, predstaviće se studenti flaute u klasi mr Anđele Bratić, docenta Fakulteta umetnosti u Nišu. Na programu su kompozicije za solo flautu, kamerne sastave kao i kompozicije uz pratnju klavira. Klavirska pratnja poverena je Stevanu Spaleviću, višem umetničkom saradniku Fakulteta umetnosti u Nišu.

Koncert će se održati u Koncertno - izložbenom prostoru FU (Knjaževačka 2a) sa početkom od 20 časova.

Ulaz na koncert je slobodan uz besplatnu ulaznicu.

Detaljniji program koncerta možete pogledati na redizajniranom sajtu Koncertne sezone.

Novina koju Fakultet umetnosti u Nišu uvodi je saradnja sa institucijama, organizacijama, udruženjima, firmama ali i sportskim klubovima u vidu organizovanih poseta koncerata u okviru Koncertne sezone FU.

U sredu će gosti u publici biti članovi džudo kluba "Kinezis". Univerzitetski džudo klub Kinezis, jedan od najuspešnijih sportskih kolektiva juga Srbije u poslednjih desetak godina, postiže vrhunske rezultate sa svim uzrasnim kategorijama i daje svoj doprinos sportu i dostojno predstavlja Grad Niš i Srbiju na svim takmičenjima u kojima uzima učešće.