Koncert tria PESANTE u Koncertno-izložbenom prostoru FU

Koncert tria PESANTE koji čine Tea Andreić - klavir, Igor Vasiljević - violina i mr Aleksandar Jakovljević - violončelo održaće se u sredu, 10. decembar 2014. u Koncertno-izložbeni prostor FU (Knjaževačka 2a) sa početkom u 20 sati. Ulaz je slobodan. Program i biografije izvođača možete videti na sajtu Koncertne sezone FU.
Koncert se realizuje u okviru Konkursa za koncertne nastupe u 2014 - 2015. godini u Koncertno – izložbenom prostoru FU koji je raspisao Fakultet umetnosti u Nišu . Pravo učešća na konkursu imali su svi muzički umetnici koji su završili studije na nekom od umetničkih fakulteta u zemlji i inostranstvu. Program je selektovao Savet KIP.

Autori plakata su studenti Departmana za primenjenu umetnost Miljan Ristić i Jefimija Kocić.