Murali studenata slikarstva Domu za decu bez roditeljskog staranja “Duško Radović”

Studenti Departmana za likovne umetnost su, dva vikenda u aprilu, naslikali četiri murala u Domu za decu bez roditeljskog staranja "Duško Radović" pod mentorstvom mr Slavice Erdeljanović Curk, redovnog profesora. Osim murala, studenti će Domu pokloniti i dva mozaika. Učestvovali su sledeći studenti: Ana Živadinović, Božica Milojević, Danica Milošević, Emilija Novaković, Jelena Milosavljević, Jovan Spasić, Kristina Milošević, Ljiljana Đuričić, Marija Curk, Marijana Veličkovski, Milica Trajković, Plamen Kondov. Saradnja sa Fakultetom je ostvarena na inicijativu rukovodstva Doma za decu bez roditeljskog staranja "Duško Radović".