Uspeh studenata Harmonike na prestižnim Internacionalnim takmičenjima

Studenti harmonike u klasi mr Miljana Bjeletića, van. prof., osvojili su nagrade na prestižnim takmičenjima u Bosni i Hercegovini, Ukrajini i Hrvatkoj.

***

Student I godine, Predrag Radisavljević osvojio je I nagradu na Internacionalnom takmičenju "Akordeon Art" u Istočnom Sarajevu, u konkurenciji vise od 40 takmičara.

***

Student II godine Dino Suljković, osvojio je I nagradu na Internacionalnom takmičenju "Susreti" u Puli (Hrvatska).

***

Nikola Peković, student IV godine, osvojio je II nagradu u jakoj konkurenciji na jednom od najvećih takmičenja za harmoniku - "Accoholiday" Kijev, Ukrajina.

Aleksandar Knežević, student I godine na studijskom programu harmonika, u klasi mr Dejana Živkovića, van. prof., osvojio je II nagradu na Internacionalnom takmičenju "Akordeon Art" u Istočnom Sarajevu