Predavanja Maje Rajković i Đorđa Petrovića u Koncertno-izložbenom prostoru FU

U ponedeljak i srredu održaće se predavanja u okviru projekta "Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih muzičara" u organizaciji Fakulteta umetnosti u Nišu a čiju realizaciju je podržalo Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije.

Pijanistkinja Maja Rajković, redovni profesor na FMU u Beogradu, održaće predavanje "Izvođački stres i trema i metode ze njihovo prevazilaženje" u ponedeljak 09. oktobra 2017. godine sa početkom u 12h u Koncertno-izložbenom prostoru FU.

Detaljnije o predavanju na sajtu Fakulteta

Predavanje "Muzička produkcija - snimanje klavira" profesora Đorđa Petrovića, vanrednog profesora i šefa Tonskog studija FMU u Beogradu, biće održano u sredu 11. oktobra 2017. godine sa početkom u 12 časova, u Koncertno-izložbenom prostoru Fakulteta.

Detaljnije o predavanju na sajtu Fakulteta